tylerkline8269 tylerkline8269 05-02-2018 Mathematics contestada Solve the following problem. A firm produces 19,200 units at a total cost of $67,585.06. Find the cost per unit to the nearest cent. A. 4.00 B. 3.50 C. 3.51 D. 3.52