Rita pays
$24.30
for a pack of
9
towels.
Find the unit price in dollars per towel.
If necessary, round your answer to the nearest cent.

Respuesta :

you should do 24.30/9 which equals $2.70 
its 2.7 because 24.30 divided by 9
Q&A Education