Respuesta :
Answer:
For each picture drawn, the total cost increases by $34.50
Step-by-step explanation:
by completing this test during class i give my info to other that need it :)
Answer:
For each picture drawn, the total cost increases by $34.50
Step-by-step explanation:
by completing this test during class i give my info to other that need it :)