Respuesta :
divide 4 by 5.04 to get how much 1 song costs: $1.26
Then, multiply 1.26 x 10: 12.60
Phoebe would pay $12.60 if she bought 10 songs.
Hope this helps!!
Then, multiply 1.26 x 10: 12.60
Phoebe would pay $12.60 if she bought 10 songs.
Hope this helps!!