05CGivenss 05CGivenss 05-12-2017 Mathematics contestada Yanni is making curtains for his living room. He bought a piece of fabric that was 5 2/3 yards by 9 1/3 yards. If he spent $ 634 2/3 on the fabric, what was the cost per square yard?