Alphonse7700 Alphonse7700 04-10-2017 Mathematics contestada Michael buys two bag of chips and three boxes of pretzels for 5.13 he then buys another bag of chips and two boxes of pretzels for 3.09 find the cost of each bag of chips and each box of pretzels