lolipop192345 lolipop192345 03-04-2024 Mathematics contestada It cost Serena a total of $618 to pay for a food stall at a fair and for supplies. She had $597 in sales. Complete the statement to describe whether or not she made a profit. Since |−618| is less __?__ |597|, Serena had __?__ .