The Smapple Corporation produced 24,000 units of a product. Complete the following:
(a) If the average cost per unit is $15, what is the total cost of producing 24,000 units?
(b) In a quality check, it was found that 5% of the produced units are defective. How many defective units are there in the production?
(c) True/False: If the production volume increases to 30,000 units, and the average cost per unit remains constant, the total cost will decrease.
(d) If each unit is sold for $25, what is the total revenue from selling all 24,000 units?