Ayonni71 Ayonni71 05-06-2023 Mathematics contestada The graph shows the relationship between the number of pounds of apples purchased and the total cost of the apples. Total Cost ($) ******03 What is the cost of 1 pound of apples? Enter the answer in the box. Growth: Algebra 1 CCSS 2010 Question # 40