A4z9zatarKatel A4z9zatarKatel 05-03-2017 Mathematics contestada Last week, meg bought 1 3/4 pounds of fruit at the market. this week, she buys 4 times as many pounds of fruit as last week. in pounds, how muchiha fruit does meg buy this week?