Translate the problem into a mathematical sentence, using p your variablename. Janet went to the grocery store Thursday night and spent $20.27. She paid$2.01 on two acorn squash. The remainder of the food was for a party sheplanned to give on Friday night. How much did she spend on food for theparty?