aylahayes13 aylahayes13 05-01-2022 Mathematics contestada Julie is buying chocolate chip and oatmeal cookies from the bakery. Chocolate chip cookies cost $0.25 and oatmeal cookies cost $0.20 each. She wants to buy a mixture of at least 50 cookies.