bellarose2008 bellarose2008 05-10-2021 Mathematics contestada Grave's Market sells 12 cans of window cleaner for $75.00. Hank's Grocery sells 5 cans of the same brand for $32. Give each store's unit rate in cost per can of window cleaner. Which store offers a lower unit rate?