Orlyanna01
Orlyanna01
02-05-2021
Mathematics
contestada
PLZZZ HELP MEEEEE!!!!
Respuesta :
Joshua326
Joshua326
02-05-2021
Answer:
She would use the mean.
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 73+ )
Otras preguntas
A fruit stand has to decide what to charge for their produce.They decide to charge $5.30 for 1 apple and 1 orange. They also plan to charge $14 for 2 apples and
need help on this pls
How should an outline look like?
Help me out with this one!
Rick is an asparagus farmer and the world asparagus market is perfectly competitive. the market price is $18 a bundle. rick sells 600 bundles a week and his ma
Use of fractional distillation ?
In words, what does it mean when an economic consultant states:" kevin's income elasticity of red wine is equal to 6?
a family spent $350 on utilities in january due to the weather, they spent 20% more in February. how much did they spend on utilities in February
Ulysis carries a 10kg knapsock while climbing a mountain. If Ulysis weighs 5.8x10^2 N. After 15 mins, he is 8m above the mountain. a.)Total work?b.)Power?I'll g
• apply the lens model and address cultural and gender filters. what does this mean to you personally