kelseyoyce kelseyoyce 05-12-2020 Mathematics contestada Julio's family of 5 goes to the movies. They purchase 5 tickets and then they each purchase popcorn for $4. If they spend a total of $68.75, how much does each ticket cost? (I have to write it in a tape diagram)