Respuesta :
Answer:
$1.65
Step-by-step explanation:
1 banana costs $0.33 or 33 cents so 5 bananas are costing 33*5 cents or 65 cents which is $1.65
Answer:
$1.65
Step-by-step explanation:
1 banana costs $0.33 or 33 cents so 5 bananas are costing 33*5 cents or 65 cents which is $1.65