(QUICK I NEED HELP FOR A TEST )
The costs y of x pounds of apples at four different stores
are represented below. Which store has the greatest cost?

QUICK I NEED HELP FOR A TEST The costs y of x pounds of apples at four different stores are represented below Which store has the greatest cost class=
Q&A Education