three friends go grocery shopping together and each buys the same kind of oranges. lamar buys 2 pounds and pays $1.00. enrico buys 4 pounds and pays $2.00. anna buys 3 pounds and pays $1.50. identify the graph and unit price that represent the orange costs

Q&A Education