Two friends Caleb and Ynez are both selling brownies for a class fundraiser. They decide to advertise how much buying a certain number of brownies will cost in two different ways, as shown in the graph/chart below. Create an equation for the cost, C, of n-brownies for Caleb's pricing. After you have created the equation, which of the two friends have the higher unit cost per brownie? How much more would it cost to purchase 50 of the more expensive brownies than the less expensive ones?