angelarodriguex1738 angelarodriguex1738 04-12-2020 Mathematics contestada joe and Charlie ate at the same restaurant. Jose bought 4 hamburgers and 2 sodas for $12.50. Charlie bought 3 hamburgers and 3 sodas for $11.25. What was the price of one hamburger?