kaylahlnight04 kaylahlnight04 05-10-2016 Mathematics contestada A 3pack of boxes of juice costs 1.09. A 12 pack of boxes cost 4.49. A case of 24 boxes costs 8.78. Which is the best buy?Explain your reasoning