RPSINGH1665 RPSINGH1665 05-11-2020 Mathematics contestada Tania purchased P packages of pasta for $1.25 each and J jars of sauce for $1.85 each. She purchased 22 items and spent $33.50. Which system of equations could be used to determine how many of each item Tania purchased? ​