jb256985 jb256985 05-11-2020 Mathematics contestada (BRANLIEST IF CORRECT)Your balance sheet shows $6,400 worth inventory in hair products. Items are recorded in inventory at cost, and the average cost per unit is $2.43. How many untidy of hair products do you have? A) 2,467 B) 2,510 C)2,576 D)2,634