sydneytckroynt3i sydneytckroynt3i 05-11-2020 Mathematics contestada Mirella bought some cat food for $2.00 per pound and some dog food for $2.50 per pound. She spent a total of $20.00. Which graph represents all the possible combinations of cat food, c, and dog food, d, Mirella could have bought?