clementineramos0107 clementineramos0107 04-11-2020 Mathematics contestada Daniel bought 4 packages of ribbon for $0.80 each, 2 rolls of wrapping paper for $4 each, and a pair of good scissors for $12. Including a sales tax of 8%, how much did Daniel spend altogether on all the items? PLz i need to know who to solve it