Respuesta :
Answer:
$0.75
Step-by-step explanation:
6 pie = $4.50
in order to solve for 1 pie, you will need to divide the price by the amount of pie so 4.50 / 6 = $0.75
Answer:
$0.75
Step-by-step explanation:
6 pie = $4.50
in order to solve for 1 pie, you will need to divide the price by the amount of pie so 4.50 / 6 = $0.75