Seudónimo Seudónimo
  • 04-11-2020
  • Mathematics
contestada

Please help ASAP! The best answer get brainliest!!

Please help ASAP The best answer get brainliest class=

Respuesta :

ellataylor1234 ellataylor1234
  • 04-11-2020

Answer:

1. A

2. B

Hopefully this is right.

Can i have brainliest?

Answer Link

Otras preguntas

Mrs. henry purchased 6.3 gallons of gas for $15.75. how much did each gallon cost?
Ipsec is implemented through two separate protocols. what are these protocols called?
A reverse-biased silicon diode is connected in series with a 12 v source and a resistor. the voltage across the diode is:________
which steps in an experimental investigation are not part of descriptive or comparative investigation
According to the american accounting association, auditing is a(n)_______ of objectively obtaining and evaluating evidence. (enter only one word per blank.)
If you applied the strategic radar screens model to this case, which of the eight environ- ments would be most significant, and why?
Two claims are made and there are significant differences or conflicts between the claims. according to dr. foreman, this is referred to as a:_______.
A 12-hour urine specimen with a volume of 360 ml is collected for a creatinine clearance. what is the volume (v) used to calculate the clearance?
EASY POINTS WILL GIVE BRAINLIST TO BEST ANSWER Lin brought money to a carnival to spend on rides. Each ride cost same amount. Afther 1 ride RIN has 22 left AFT
Need a little help on this one