OK i dont know what time it is for you so its 5:40 am but here another question.
I have $40.50
If i went to a store and got 3 boxes of popcorn ( $15.99)and 3 milk jugs ($12.99).Then get a pack of gum ( $1.99).Plus tax ( $4.99) add to everything.Hint plus all money then add $4.99 three times.

Q&A Education