rosalyn1785
rosalyn1785
05-10-2020
Mathematics
contestada
Please help meeee I’m struggling
Respuesta :
gsanch
gsanch
05-10-2020
Answer: 0.4
Explanation: you divide 2 by 5 to get the cost of one pear
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 48+ )
Otras preguntas
You are given 3 yards of tape to make evidence labels. how many labels 20 cm in length can you make?
Is 9.7.... A whole number,integer,rational number,irrational number,or a real number
491852 rounded to the nearest hundred thousand
what is this 4x+1 all over 3 =11
Three times the sum of a number and 4 is 8 less than one half the number
HOW DO YOU SOLVE X^2 - 4X - 12 = 0
A certain skin lotion is a fine mixture of water and various oils. This lotion is cloudy and cannot be separated into oil and water by filtration or centrifuge.
shelley spent 17 minutes washing the dishes. she spent 38 minute cleaning her room. Explain how can use mental math to find how long shelley spent on the two ta
233,740 expanded word form
What does 3a+2a equal ?