Respuesta :

Answer:

It would be $20 per each hour

Step-by-step explanation:

Divide  480  by  24 .

tebere

Answer:

$20/ hour

Step-by-step explanation:

  • 24 hours in a day

Divide $480/ 25

Q&A Education