aliviasmith111
aliviasmith111
05-10-2020
Mathematics
contestada
help please (: picture is included
Respuesta :
vyronicaducat
vyronicaducat
05-10-2020
It’s b. 3 because you can look at the graph and look at where the point is when x=2
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 76+ )
Otras preguntas
What is the unit rate of $46 for 5 toys
Beth needs to add a 10% tip to her $12 meal. How much money does she need to add?
Cherries cost $5 for two pounds and $7.50 for 3 pounds. a. What is the cost per pound? b. Is it constant? c. If you were to graph this situation, would you put
can you convert 300 grams to ounces
Which step in a scientific method entails gathering information to identify variables that might help with the experiment a. conclusion b. hypothesis c. observa
Use the following terms in the same sentence: proton,neutron,and isotope
Write 60 divided 10 in three different ways
a train traveled 360 miles in 6 hours. how many miles per hour did the train travel?
phil has three times as many rocks has Peter together they have 48 how many more rocks does Phil have then Peter
What would be your definition of Social Studies?