Respuesta :
Answer:
The dolls cost $35 dollars each
Step-by-step explanation:
Because $70 ÷ 2 dolls = $35 dollars each
(sorry if wrong!)
Answer:
The dolls cost $35 dollars each
Step-by-step explanation:
Because $70 ÷ 2 dolls = $35 dollars each
(sorry if wrong!)