ariannarod0128 ariannarod0128 04-09-2020 Mathematics contestada You.have at most $8 to buy lunch. Sandwiches cost $4 each, drinks cost $1.50 each, and cookies cost $0.75 each. If you buy a sandwich and a drink, how many cookies can you buy?