Respuesta :
Answer:
$3
Step-by-step explanation:
If the unit price is 1.5 , you multiply it by 2 to get the price of 2 pounds
1.5*2=$3
Answer:
$3
Step-by-step explanation:
If the unit price is 1.5 , you multiply it by 2 to get the price of 2 pounds
1.5*2=$3