Respuesta :
Answer: $$99.36
Step-by-step explanation:
It's 11.04 for 2 stamps
U have to buy 18 stamps
18÷2=9
9×11.04=99.36
Answer:
It costs $5.52 to Sam to buy 12 stamps.now multiply
Step-by-step explanation:
Answer: $$99.36
Step-by-step explanation:
It's 11.04 for 2 stamps
U have to buy 18 stamps
18÷2=9
9×11.04=99.36
Answer:
It costs $5.52 to Sam to buy 12 stamps.now multiply
Step-by-step explanation: