CathyNguyen1027 CathyNguyen1027 05-02-2020 Mathematics contestada Rickey spent $90 at the supermarket.He bought $30 worth of fruit.He spent the rest of the money on steak.If he bought 10 steaks and they each cost the same amount , what was the price?