3. Working with Numbers and Graphs Q3 Suppose that a small business sells 975 units of goods per month at $30 per unit. The unit cost of producing 975 units of goods is $15. The business has implicit costs of $3,400. The economic profit of this business equals $_________.

Q&A Education