joecheeramkuzhi8452 joecheeramkuzhi8452 05-02-2020 Mathematics contestada Tony sells 50.5 ounces of lemonade for a total of $20.20. Find the unit price in dollars per ounce. If necessary, round your answer to the nearest cent.