Respuesta :
Answer:4 dollars off
Step-by-step explanation:
Because 18-4 equals 14
Answer:
$2.20
Step-by-step explanation:
$14.40 divided by 3 is $4.8 so each pass costs $4.80 with the discount
please give me brainiest
Answer:4 dollars off
Step-by-step explanation:
Because 18-4 equals 14
Answer:
$2.20
Step-by-step explanation:
$14.40 divided by 3 is $4.8 so each pass costs $4.80 with the discount
please give me brainiest