davidcanencio2119 davidcanencio2119 04-12-2019 Mathematics contestada What is the best deal on juice? 1 liter of juice at $2:75 2 liters of juice at $5.25 3 liters of juice at $8.50 5 liters of juice at $13.75 10 liters of juice at $27.50