Help i need to finosh soon
Answer:
B
Step-by-step explanation:
you want to know the total cost for 4 people. You know that it costs $5.75 for one person, you would multiply that cost by 4. So the equation will look like this.
4 x $5.75 = x
Answer:
Your answer is B.
Step-by-step explanation:
I hope this helps