marco is selling floral arrangements.each arrangement uses 1 vase and 11 orchids.each vase costs marco $4.00.Let c be the total cost of the arrangements and r be the cost of 1 orchid .which equation should marco use to find the total cost of each arrangements? Answer the question correctly i'm giving 15 points

Q&A Education