cesarshdbdnn cesarshdbdnn 05-10-2019 Mathematics contestada Jose is putting in new tile in his kitchen. If his kitchen is 22ft by 30ft, and tile costs $3.99 per square foot, how much will Jose spend tiling his kitchen to the nearest cent?