jonjonburgess02 jonjonburgess02 05-06-2019 Mathematics contestada Monique only has $36 to buy pens and notebooks. Each pen costs $2. Each notebook costs $3. Which of the following graphs represents the possible combinations of pens and notebooks that she may purchase?