cmkb17 cmkb17 05-05-2019 Mathematics contestada Meredith can buy 12 bottles of water $1.98, 24 bottles for $3.50, 36 bottles for $5.00, or 48 bottles for $7.50. All bottles are the same size. What is the best buy?