Respuesta :
Answer:
The cost per ounce is 0.19
Step-by-step explanation:
In order to find this, divide the overall cost by the amount of ounces.
3.04/16 = 0.19
Answer:
The cost per ounce is 0.19
Step-by-step explanation:
In order to find this, divide the overall cost by the amount of ounces.
3.04/16 = 0.19