bradhunt2447 bradhunt2447 05-04-2024 Mathematics contestada Issa, a farmer, sells a dozen ears of corn to her neighbor for $4/dozen. she sells a dozen ears of corn to the small market down the street for $5/dozen. she sells corn to the chain grocery store in town for $3/dozen. issa is using _______.