dommmo5008 dommmo5008 01-04-2024 Mathematics contestada How should we mix two rice packets to get one 1kg packet priced at Rs 8 when the prices of 1 kg packets of the two types are Rs 7.1 and Rs 9.2.a. 3:4b. 4:3c. 4:5d. 5:4