ruckmeldungthefirst ruckmeldungthefirst 02-02-2024 Mathematics contestada A store sells two Brands of lotion. Brand x costs $3.25 for 5 fluid oz. Bran Y costs $6 for 8 fluid oz. How much less per fluid oz does Brand x cost than Brand Y. Show your work