leeniya02 leeniya02 01-02-2024 Mathematics contestada point If New York Strip AP cost is $12.99 per pound. In trimming we lose 10% and in cooking we lose 10% and in cooking we lose 20%.what is our Ep cost? $22.95 $16.89 $43.30 None of above